درباره ما

مقدمه ای کوچک

درباره ما

این مجموعه با هدف ایجاد نو آوری و با همراهی کارشناسان حوزه نرم افزار و فناوری اطلاعات سعی نموده است تا نیاز مشتریان و مخاطبان خود در ارتباط هرچه بیشتر علوم کامپیوتر و پزشکی ، بهینه سازی و افزایش سرعت و دقت در اطلاع رسانی ، کاهش نیاز به بایگانی کاغذی و جلوگیری از خطای انسانی موجود را پاسخ گوید.

500 درسراسر کشور

مشتریان واقعی پاردیک

800

برنامه همزمان فعال

2500

مشتری نرم افزار

17 سال

تجربه ما

نرم افزار جامع مدیریت داروخانه این مرکز که جزء اولین نرم افزارهای مورد استفاده در حوزه مدیریت داروخانه ها بوده است جزء معدود محصولاتی است که به دلیل پشتوانه علمی و فنی قوی مورد استقبال داروسازان محترم قرار گرفته و تعداد زیادی از داروخانه های بزرگ سراسر کشور مانند داروخانه های هلال احمر در حال حاضر از آن استفاده می کنند.

نرم افزار مدیریت اتوماسیون داروخانه

مرکز فناوری اطلاعات پزشکی پاردیک اکنون با تجربه ای 10 ساله در ارائه ، بروزرسانی و پشتیبانی نرم افزار مدیریت داروخانه و ارتباط مداوم با کاربران و مشتریان و نیز همزمان با رشد تکنولوژی و فراهم شدن نسبی زیر ساختهای لازم مفتخر است تا محصول جدید خود با نام نرم افزارجامع مدیریت داروخانه پاردیک را ارائه نماید.

نصب در سرور و چندین سیستم کلاینت

قابلیت نصب در شبکه

این مرکز به منظور ارائه خدمات و پشتیبانی هرچه بهتر به مشتریان خود ، سایت www.pardican.com که یکی از ارکان مهم این شرکت در ارائه خدمات پشتیبانی نرم افزار خواهد بود را ایجاد نموده است. هریک از دارندگان نرم افزار جامع مدیریت داروخانه پاردیک ، در این سایت دارای یک اکانت اختصاصی بوده که از طریق آن به امکانات ویژه مشتریان دسترسی خواهند داشت.

نرم افزار داروخانه پاردیک همیشه در دسترس

نرم افزار جامع مدیریت داروخانه

شامل دو نرم‌افزار مجزا برای کاربران عادی و داورخانه

دارای پنل مدیریت برای مدیریت کلی سامانه

ارسال نسخه الکترونیک به داروخانه‌ها