درباره ما

درباره پاردیک

مرکز فناوری اطلاعات پزشکی پاردیک(یاس رایانه سابق) در سال 1381 فعالیت خود را در زمینه،  تولید، ارائه و پشتیبانی نرم افزارهای کاربردی پزشکی آغاز نمود.

این مجموعه با هدف ایجاد نو آوری و با همراهی کارشناسان حوزه نرم افزار و فناوری اطلاعات سعی نموده است تا نیاز مشتریان و مخاطبان خود در ارتباط هرچه بیشتر علوم کامپیوتر و پزشکی، بهینه سازی و افزایش سرعت و دقت در اطلاع رسانی، کاهش نیاز به بایگانی کاغذی و جلوگیری از خطای انسانی موجود را پاسخ گوید.

نرم افزار جامع مدیریت داروخانه این مرکز که جزء اولین نرم افزارهای مورد استفاده در حوزه مدیریت داروخانه ها بوده است جزء معدود محصولاتی است که به دلیل پشتوانه علمی و فنی قوی مورد استقبال داروسازان محترم قرار گرفته و تعداد زیادی از داروخانه های بزرگ سراسر کشور مانند داروخانه های هلال احمر در حال حاضر از آن استفاده می کنند.

مرکز فناوری اطلاعات پزشکی پاردیک اکنون با تجربه ای 10 ساله در ارائه، بروزرسانی و پشتیبانی نرم افزار مدیریت داروخانه و ارتباط مداوم با کاربران و مشتریان و نیز همزمان با رشد تکنولوژی و فراهم شدن نسبی زیر ساختهای لازم مفتخر است تا محصول جدید خود با نام نرم افزارجامع مدیریت داروخانه پاردیک را ارائه نماید.

این مرکز به منظور ارائه خدمات و پشتیبانی هرچه بهتر به مشتریان خود، سایت www.pardican.ir که یکی از ارکان مهم این شرکت در ارائه خدمات پشتیبانی نرم افزار خواهد بود را ایجاد نموده است. هریک از دارندگان نرم افزار جامع مدیریت داروخانه پاردیک، در این سایت دارای یک اکانت اختصاصی بوده که از طریق آن به امکانات ویژه مشتریان دسترسی خواهند داشت.